-15%

Невеликий шкіряний чорний гаманець на магнітній фіксації
999 ₴
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 711-166
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний шкіряний гаманець виглядає дуже красиво та незвичайно. Гаманець виготовлений із натуральної телячої шкіри. Складається втричі та застібається за допомогою прихованих магнітів. Має три відділення для паперових грошей, чотири секції для пластикових карток та відділення на клямці із зовнішнього боку для монет. Декорована гарною фурнітурою, упакована в коробочку від виробника. Якщо Ви шукаєте зручний, компактний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще.
(3) три відділення для купюр;
(6) шість відділень для кредитних карток;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення документів;
(1) одне відділення на блискавці;
(1) одна монетниця зовні
розміри-13*9*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴





