-18%

Шкіряний бордовий гаманець BALISA
1 100 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515-166
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий гаманець.
Матеріал: 100% натуральна шкіра .Гаманець не важкий, добре лежить в руці і зручний у використанні. Розміщуються купюри всіх номіналів, включаючи 1000 грн.
Закривається на приховані магніти, всередині:
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках всередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
Розмір 18,5*9,5*3,5 см.
Виробництво - Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






