Стильний і модний жіночий гаманець, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
-Красива лакова шкіра зовні
-внутрішня частина-натуральна м'яка шкіра.
-Перегородки із замші та текстилю.
-Основне відділення закривається на магніт.
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
-Йде у фірмовій коробці
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір-19 см * 9,5 см * 3 см;
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







