Жіночий гаманець VerMari на магніті в люкс якості ,шкіра дуже м'яка і приємна на дотик.
Одне відділення для купюр.
Додатково:
-7 відділень для карт
- 4 внутрішні кишені,
- монетниця зовні гаманця на блискавці,
- відділення на блискавці під клапаном.
Гаманець фіксується клапаном на магніті
Розмір 13*10*3 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴










