Якість ЛЮКС
Ексклюзивні моделі👌
Матеріал - натуральна шкіра із зовні, серединка ЕКО шкіра
Розмір - 20*11см
Всередині дуже багато відділень для купюр, документів та валюти.
У комплекті ручка носіння на руці.
Натуральна шкіра, дуже стильні дизайни.
Ексклюзивні моделі👌
Матеріал - натуральна шкіра із зовні, серединка ЕКО шкіра
Розмір - 20*11см
Всередині дуже багато відділень для купюр, документів та валюти.
У комплекті ручка носіння на руці.
Натуральна шкіра, дуже стильні дизайни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| кількість відділень для карток | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









