-31%

Чоловічий шкіряний клатч Jaguar (Ягуар)
1 300 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якість ЛЮКС
Ексклюзивні моделі👌
Матеріал - натуральна шкіра із зовні, серединка ЕКО шкіра
Розмір - 20*11см
Всередині дуже багато відділень для купюр, документів та валюти.
У комплекті ручка носіння на руці.
Натуральна шкіра, дуже стильні дизайни.
Ексклюзивні моделі👌
Матеріал - натуральна шкіра із зовні, серединка ЕКО шкіра
Розмір - 20*11см
Всередині дуже багато відділень для купюр, документів та валюти.
У комплекті ручка носіння на руці.
Натуральна шкіра, дуже стильні дизайни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 2 основні, Перегородка на змійці, Відділення для дрібниць |
| Ручки | Одна |
| Висота | 120 мм |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Casual |
| Кількість відділень | 2 |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







