-13%

Шкіряне чоловіче портмоне на магніті
980 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 538 А
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець із застібкою для чоловіків з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше: кредитка, дріб'язок і банкноти. Для виготовлення використана чорна натуральна шкіра.
Особливості
-3 кишені для банкнот (одна на блискавці)
-8 відділень для кредитних карток
-1 відділення для монет на кнопці
-закривається на кнопку-магніт
Розміри (ШхВхГ): 13х10,5х3;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








