Гаманець із застібкою для чоловіків з подвійним складанням, вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше: кредитка, дрібниця і банкноти. Для виготовлення використана чорна натуральна шкіра.
Особливості
-3 кишені для банкнот (одна на блискавці)
-5 відділень для кредитних карток
-1 відділення для монет на кнопці
-закривається на кнопку
Розміри (ШхВхГ): 12х10х2,5;
Особливості
-3 кишені для банкнот (одна на блискавці)
-5 відділень для кредитних карток
-1 відділення для монет на кнопці
-закривається на кнопку
Розміри (ШхВхГ): 12х10х2,5;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








