Чоловічий стильний компактний затискач для грошей із якісної натуральної м'якої шкіри, дуже зручний і місткий.
-8 відділень під пластикові картки
-монетниця ззаду на блискавці
-1 відділення під купюри
Розмір — 11х9х1 см
Паковання — коробка виробника
Виробник —фабричний Китай
-8 відділень під пластикові картки
-монетниця ззаду на блискавці
-1 відділення під купюри
Розмір — 11х9х1 см
Паковання — коробка виробника
Виробник —фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴





