-29%

Шкіряна сумка через плече слінг нагрудний Philipp Plein
1 700 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9966318
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний компактний і місткий слінг Philipp Plein
-Лицьова сторона-натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-2 відділення на змійці
-маленька кишеня на лицьовій стороні
-всередині кишеня під дрібниці або телефон
-внутрішнє оздоблення шкіра і тканина
- Фурнітура брендована, всі лого є
-мах довжина плечового ременя -145 см
- Висота - 30см
- Ширина - 16см
- Товщина - 8см
Якість преміум класу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




