-17%

Чоловіча невелика шкіряна сумка через плече Jaguar (Ягуар)
2 999 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна чоловіча сумка, яка незамінна в повсякденному житті .Виріб виготовлено з міцної шкіри, яка прослужить багато років, не втрачаючи якісних характеристик.Сумка відмінно тримає форму і підійде під будь-який образ.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-основне відділення на блискавці
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відкрита кишеня
-на лицьовій стороні сумки горизонтальна кишеня під блискавкою
-на тильному боці сумки вертикальна кишеня під блискавкою
-незнімна коротка ручка
-довгий регульований плечовий ремінь, що регулюється (мах довжина 150 см)
-в комплекті пильовик і фірмова коробка
Колір: Чорний
Розмір 24 * 21 * 6 см.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-основне відділення на блискавці
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відкрита кишеня
-на лицьовій стороні сумки горизонтальна кишеня під блискавкою
-на тильному боці сумки вертикальна кишеня під блискавкою
-незнімна коротка ручка
-довгий регульований плечовий ремінь, що регулюється (мах довжина 150 см)
-в комплекті пильовик і фірмова коробка
Колір: Чорний
Розмір 24 * 21 * 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





