
Невеликий гаманець у срібному кольорі
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець з якісного замінника в середньому розмірі від перевіреного виробника.
Характеристики:
-одне відділення під купюри
-5 відділень для карток
-1 прозоре відділення
-закривається на кнопку
Матеріал шкір-зам.
Розмір 11.5×10*2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴






