гаманець із натуральної шкіри з лаковим покриттям не надто великого розміру та маленькою вагою всього 120 грамів. Зручний – не займає надто багато місця.
(3) три відділення для купюр;
(6) шість відділень для кредитних карток;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення документів;
(1) одне відділення на блискавці;
(1) одна монетниця зовні
розміри-13*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 180 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






