Чоловіча сумка-кобура на плече виготовлена з натуральної шкіри високої якості, не дивлячись на невеликий розмір дуже містка і зручна
-Лицьова сторона-натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-натуральна м'яка шкіра
-основне відділення на блискавці
-одна внутрішня кишеня на блискавці
-одне додаткове відділення на блискавці з лицьового боку -кишеня на магнітному хлястику для телефону
- Висота - 31 см
- Ширина - 16 см
- Товщина -3 см
-Фурнітура брендована, всі лого є
-мах довжина плечового ременя -135 см
Матеріал- натуральна шкіра
-Лицьова сторона-натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-натуральна м'яка шкіра
-основне відділення на блискавці
-одна внутрішня кишеня на блискавці
-одне додаткове відділення на блискавці з лицьового боку -кишеня на магнітному хлястику для телефону
- Висота - 31 см
- Ширина - 16 см
- Товщина -3 см
-Фурнітура брендована, всі лого є
-мах довжина плечового ременя -135 см
Матеріал- натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴









