
Шкіряний бронзовий жіночий гаманець
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1519
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 19*9*3,5 см
4 відділення для купюр
9 відділень для карток і візиток
-Ззовні відділення на металевій клямці для монет
-Зовні відділення відділення відділення на блискавці
Гаманець закривається на кнопку
Якість відмінна!
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Розмір: 19*9*3,5 см
4 відділення для купюр
9 відділень для карток і візиток
-Ззовні відділення на металевій клямці для монет
-Зовні відділення відділення відділення на блискавці
Гаманець закривається на кнопку
Якість відмінна!
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








