
Невеликий помаранчевий жіночий гаманець
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6102-028
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий компактний жіночий гаманець
- одне відділення під купюри
- зовні монетниця на блискавці
- 6 відділень для карток
Матеріал-еко шкіра
Розмір-11,5*9,5*3 см
- одне відділення під купюри
- зовні монетниця на блискавці
- 6 відділень для карток
Матеріал-еко шкіра
Розмір-11,5*9,5*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Помаранчевий |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






