
Жіночий гаманець Saint Laurent у кольорі пудра
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець Saint Laurent .Це незамінний аксесуар, який відмінно доповнить Вашу сумочку.
-3 відділення під купюри
-21 відділення під картки в гаманці +12 відділень в доп.візитниці
-без відділення для монет
Матеріал-еко шкіра
Розмір:
Ширина - 20 см.
Висота - 10 см.
Товщина - 2.5 см.
Усередині знімна візитниця розміром 7х16 см.
У комплекті: фірмова коробка і пильовик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







