Матеріал: натуральна шкіра
Колір: хакі
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
(9) дев'ять осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
(1) одна кишеня прозора;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verity |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






