Стильний жіночий гаманець-портмоне з еко шкіри.
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Кількість відділень на блискавці: 1
Кількість відділень для купюр: 3
Кількість відділень для кредитних карт: 9
Розташування монетниці: Всередині
Кількість відділень для монет: 1
Кількість прозорих відділень: 1
Застібка: Кнопки, Блискавка
Матеріал: Еко шкіра
Колір: чорний
Розмір-19*9*3 см
Чудово підходить в якості подарунка.
Упаковка-пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







