Сумка LV циліндричної форми маленького розміру через плече зроблена в люксовій якості!
Колір: коричневий.
Матеріал: канва і шкіра
- одне основне відділення
- коротка ручка 55 см
- довга ручка-ланцюжок 110 см
Розмір-21*10 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Колір: коричневий.
Матеріал: канва і шкіра
- одне основне відділення
- коротка ручка 55 см
- довга ручка-ланцюжок 110 см
Розмір-21*10 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Циліндрична |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







