-23%

Шкіряна чоловіча сумка Philipp Plein (Філіп Плейн)
2 350 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 995508
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вашій увазі представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумочки Philipp Plein
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-Всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-Ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
-Довжина: 25 см
-Висота: 27 см
-Ширина: 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





