До вашої уваги представлена модна, молодіжна та актуальна модель чоловічої сумочки Hermes
- Дотримані всі стандарти
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал : високоякісна шкіра
- Максимальна довжина ремінця 105 см
- Розмір:
Довжина: 25 см
Висота: 27 см
Ширина: 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hermes |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴






