Топ
-17%

Жіночий стильний рюкзак LV (Louis Vuitton) люкс
2 999 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50180
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний якісний рюкзак для дівчини універсального призначення, цілком може замінити жіночу сумочку.
- Одне відділення + зовнішня кишеня на блискавці
- Зручна ручка для перенесення в руці
- плечові ремені з регулюванням довжини
— якісна брендова фурнітура.
Матеріал: канва та шкіра
Розмір: 21*16*10 см
Комплектація: брендова коробка та пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Паковання | Коробка |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Стиль | Молодіжний |
| Паковання засобу | Пильник |
| Довжина: | 170 мм |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







