Брендову сумку через плече зроблено в люксовій якості - у сумки справді цікавий чотирикутний дизайн, який неодмінно вразить будь-яку модницю.
-Сумка має відкидний клапан, щоб усі ваші речі були в безпеці
-Всередині два відділення і центральне відділення на блискавці.
-Яскравий дизайн.
-Подовжений плечовий ремінь.
-Коротка незнімна ручка
-Якість фурнітури.
-Фурнітура: колір сталь
Матеріал: еко шкіра
Розмір:
Висота - 15 см.
Довжина - 22 см.
Ширина - 7,5 см.
Колір: жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karl Lagerfeld |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







