-31%

Сумка LOUIS VUITTON ( Луї Витон )
1 600 ₴
1 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- основне відділення на блискавці, яка фіксується на кодовий замок (0-0 для відкриття)
- у центрі перегородка на блискавці
- всередині з одного боку відділення для 8 карток або візиток
- всередині з іншого боку бічна кишеня на блискавці
У комплекті маленький ремінець на руку (21 см) і довгий плечовий ремінь (макс. 145 см)
Матеріал - канва
Розмір: 26*14*5 см
Упаковка - пильовик і пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





