якісна шкіряна бананка-слінг Gucci. Ідеально лягає на тілі, дуже зручна у носінні. Має два окремі відділи на блискавці Матеріал: натуральна шкіра Розміри: Висота – 30 см. Ширина – 16 см. Товщина – 8-9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







