
Модний гаманець жіночий Louis Vuitton Луї Витон
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lv 6305
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець Louis Vuitton.Це незамінний аксесуар, який відмінно доповнить Вашу сумочку.
-2 відділення під купюри
-13 відділень під картки в гаманці +10 відділень в доп.візитниці
-без відділення для монет
Матеріал-еко шкіра
Розмір:
Ширина - 19 см.
Висота - 9 см.
Товщина - 2 см.
Усередині знімна візитниця розміром 7х16 см.
У комплекті: фірмова коробка і пильовик.
-2 відділення під купюри
-13 відділень під картки в гаманці +10 відділень в доп.візитниці
-без відділення для монет
Матеріал-еко шкіра
Розмір:
Ширина - 19 см.
Висота - 9 см.
Товщина - 2 см.
Усередині знімна візитниця розміром 7х16 см.
У комплекті: фірмова коробка і пильовик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴









