
Гаманець шкіряний червоний лаковий на кнопці з двома блискавками
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 501
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий жіночий шкіряний лаковий червоний гаманець під рептилію на кнопці з блискавками всередині.
-Зовнішня частина - лакована шкіра
-внутрішня частина - натуральна м'яка шкіра.
-Основне відділення закривається на кнопку.
-Всередині знаходяться 4 відкритих відділення для банкнот
-дві кишені-монетниці на блискавці
-одна велика відкрита кишеня
-9 кишень для візитних карток (одна з яких прозора)
-Зовні гаманця на зворотному боці є кишеня на блискавці.
Розмір (см.) 18,5*9,5*3,5
Гаманець йде в коробці.
-Зовнішня частина - лакована шкіра
-внутрішня частина - натуральна м'яка шкіра.
-Основне відділення закривається на кнопку.
-Всередині знаходяться 4 відкритих відділення для банкнот
-дві кишені-монетниці на блискавці
-одна велика відкрита кишеня
-9 кишень для візитних карток (одна з яких прозора)
-Зовні гаманця на зворотному боці є кишеня на блискавці.
Розмір (см.) 18,5*9,5*3,5
Гаманець йде в коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






