Стильна та зручна Бананка з тканини має 4 кишені на блискавці
Розмір -34*14 см
Виробник -Китай
Розмір -34*14 см
Виробник -Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 13 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





