Топ
-25%

Тканинна жіноча сумка три в одній Christian Dior
1 999 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: клатч 3
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка Dior (люкс якість)
— це мультифункціональна сумочка через плече з кількома кишенями та відділеннями, яка об'єднує в собі 3 аксесуари та круглий гаманець для монет.
Три невеликі сумочки набагато зручніші за одну — знайти ключі або помаду тепер набагато простіше.
Сумка постачається з ланцюжком і плечовим ременем.
Розміри аксесуарів:
Велика сумочка — 26 х 18 х 4 см
Маленька — 21 х 12 х 3,5 см
Кошелечек– 10х 10 х 2 см
Паковання-пильник і коробка
— це мультифункціональна сумочка через плече з кількома кишенями та відділеннями, яка об'єднує в собі 3 аксесуари та круглий гаманець для монет.
Три невеликі сумочки набагато зручніші за одну — знайти ключі або помаду тепер набагато простіше.
Сумка постачається з ланцюжком і плечовим ременем.
Розміри аксесуарів:
Велика сумочка — 26 х 18 х 4 см
Маленька — 21 х 12 х 3,5 см
Кошелечек– 10х 10 х 2 см
Паковання-пильник і коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина плечового ременя | 1080 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






