Модель має класичну структуру з додатковим відділення для банківських карток, фіксується за допомогою магніту.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: Чорний, бордо, зелений і червоний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
14 осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця на блискавці всередині і 1 зовні
(2) кишені прозорих;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Усередині знаходиться 3 відділення для купюр
Модель дуже функціональна, має чудовий вигляд і приємно лежить у руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: Чорний, бордо, зелений і червоний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
14 осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця на блискавці всередині і 1 зовні
(2) кишені прозорих;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Усередині знаходиться 3 відділення для купюр
Модель дуже функціональна, має чудовий вигляд і приємно лежить у руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴









