Жіночий гаманець з еко-шкіри в маленькому розмірі від перевіреного виробника.
Характеристики:
-Модель закривається на кнопку
-має одне основне відділення для купюр
-6 відділів для кредитних карток
-1 прозоре відділення під розмір id паспорта
-маленька монетниця на блискавці зовні
-Матеріал еко-шкіра
Розмір 12,5*9*1,5 см
Характеристики:
-Модель закривається на кнопку
-має одне основне відділення для купюр
-6 відділів для кредитних карток
-1 прозоре відділення під розмір id паспорта
-маленька монетниця на блискавці зовні
-Матеріал еко-шкіра
Розмір 12,5*9*1,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





