
Червоний шкіряний невеликий гаманець
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3926
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий шкіряний гаманець червоного кольору, незважаючи на невеликий розмір дуже місткий і зручний
-велика монетниця на блискавці
-1 відділення під купюри (помішаються всі купюри включаючи 1000 грн)
- 2 відділення закриваються на кнопки
- 9 відділень під картки та візитки
- 2 великих відділення під документи
- 5 відділень бічних кишень
Матеріал- натуральна шкіра
Розмір-15*10*3,5 см
Упаковка-фірмова картонна коробка
-велика монетниця на блискавці
-1 відділення під купюри (помішаються всі купюри включаючи 1000 грн)
- 2 відділення закриваються на кнопки
- 9 відділень під картки та візитки
- 2 великих відділення під документи
- 5 відділень бічних кишень
Матеріал- натуральна шкіра
Розмір-15*10*3,5 см
Упаковка-фірмова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







