
Шкіряний червоний гаманець на блискавці
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 993805
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
-закривається на блискавку;
-всередині 4 відділення на всю довжину;
-12 кишень для карток;
-відділення на блискавці під монети;
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: червоний.
Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х2,5 см.
Упаковка-фірмова картонна коробка
Чудовий гаманець для жінок у соковитому червоному кольорі. Матеріал виготовлення - висококласна натуральна шкіра, яка стійка до зношування. Поверхня гладенька без особливого блиску. Усередині є місткі відділення, кишені для візитних і кредитних карток і монетниця на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




