Елегантний шкіряний гаманець на блискавці з перфорованої шкіри, та ще з коротким ремінцем для руки, завжди актуальний і зручний у використанні. У ньому розташовано 3 відділення для паперових грошей, що дає змогу розкладати купюри рівно і за номіналами. Спеціальні осередки підійдуть для кредитних карт, перепустки та водійських прав, що дуже важливо в наш час. Прилеглі кишені жіночого гаманця можна використовувати для фото і документів.
Матеріал: натуральна перфорована шкіра
Опис:
-закривається на блискавку;
-3 відділення для купюр;
-8 осередків для пластикових карт;
-2 прилеглі кишені
-відділення на блискавці для монет;
-короткий маленький ремінець на руку
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enbery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴







