
Коричневий жіночий гаманець на магніті
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88200
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-Основне відділення закривається на магніт.
-3 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-монетниця на металевій клямці
Матеріал: Еко шкіра
Розмір-19 * 9 * 3 см;
Упаковка-коробка
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-3 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-монетниця на металевій клямці
Матеріал: Еко шкіра
Розмір-19 * 9 * 3 см;
Упаковка-коробка
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





