
Маленький гаманець Coach Міккі у фірмовій коробці
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 605
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий маленький гаманець Coach
Гаманець виконаний без зайвих деталей, в ньому є тільки відділення для паперових грошей і комірки для пластикових карток.
-одне відділення для купюр
-закривається на кнопку
-9 відділень для карток або візиток
- У комплекті: брендова коробка
Розмір:
Довжина - 10 см.
Висота - 9 см.
Ширина - 2.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







