Топ
-18%

Шкіряний гаманець на блискавці в кольорі пудра
1 100 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-60019
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: пудровий.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см.
Країна виробник: Китай.
Опис:
-закривається на блискавку;
- всередині 5 відділень на всю довжину;
- 8 кишень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
- Матеріал - висококласна натуральна шкіра, яка стійка до зносу. Поверхня гладка без особливого блиску. Всередині є місткі відділення, кишені для візитних і кредитних карток і монетниця на блискавці. Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





