-18%

Чорний шкіряний гаманець на блискавці
1 100 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-60019
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см.
Країна виробник: Китай.
Матеріал виготовлення - висококласна натуральна шкіра, яка стійка до зносу.
Опис:
-закривається на блискавку;
-всередині 4 відділення на всю довжину;
8 кишень для карток;
-відділення на блискавці під монети;
Чудовий гаманець для жінок у чорному кольорі. Поверхня гладенька без особливого блиску. Всередині є місткі відділення, кишені для візитних і кредитних карток та монетниця на блискавці. Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





