
Жіночий червоний шкіряний гаманець на блискавці
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60019
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний лаковий шкіряний гаманець на блискавці, та ще з коротким ремінцем для руки, завжди актуальний і зручний у використанні. У ньому розташовано 3 відділення для паперових грошей, що дає змогу розкладати купюри рівно і за номіналами. Спеціальні осередки підійдуть для кредитних карт, перепустки та водійських прав, що дуже важливо в наш час. Прилеглі кишені жіночого гаманця можна використовувати для фото і документів.
Матеріал: натуральна лакована шкіра
Опис:
- закривається на блискавку;
-(3) відділення для купюр;
- (8) осередків для пластикових карт;
-(2) прилеглих кишені
- відділення на блискавці для монет;
-короткий маленький ремінець на руку
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






