Гаманець з натуральної шкіри середнього розміру.
Зручний-не займає надто багато місця, закривається на кнопку.
Матеріал: натуральна шкіра
(3) три відділення для купюр (1 під блискавкою)
(5) п'ять відділень для кредитних карт;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення для документів;
(2) одне відділення на блискавці;
(2) монетниці зовні (одне на металевій клямці і друге на блискавці)
Розмір-13*8*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








