Гаманець не важкий, добре лежить у руці та зручний у використанні. Розміщуються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Закривається на приховані магніти, всередині:
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках всередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця. Матеріал: 100% лакована натуральна шкіра.
Розмір 18,5*9,5*3,5 см.
Виробництво - Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Закривається на приховані магніти, всередині:
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках всередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця. Матеріал: 100% лакована натуральна шкіра.
Розмір 18,5*9,5*3,5 см.
Виробництво - Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴







