Топ

Шкіряний маленький червоний гаманець
690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню! Дуже компактний і місткий
Характеристики:
-3 відділення для купюр (2 основних відділення і одне приховане під змійкою)
-основне відділення закривається на магніт
-монетниця закривається на кнопку
-6 відділень для карток
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір-10*10*2,5 см
Упаковка-картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴







