
Жіночий чорно-білий шкіряний гаманець
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ivorx
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей гаманець універсальний, він чудово поєднується з одягом будь-якого стилю і підходить як для повсякденного використання, так і для особливих заходів або вечірніх виходів.
Цей стильний шкіряний чорний жіночий гаманець стане не тільки доступним хранителем для вашого посуду, а й витонченим аксесуаром, який підкреслить ваш смак і стиль.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
(9) дев'ять осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
(1) одна кишеня прозора;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






