
Жіночий гаманець на блискавці Giuseppe Zanotti (Джузеппе Занотті)
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0312
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний і практичний жіночий гаманець Giuseppe Zanotti (Джузеппе Занотті) стане прекрасним доповненням вашої сумочки. Відділення гаманця дають змогу зручно розмістити не тільки гроші та картки, а й також смартфон.
- закривається гаманець на блискавку.
-5 відділень для купюр,
-1відділення на блискавці для монет
-8 відділів для карток.
-аксесуар декорований золотистою фурнітурою і металевим логотипом
-в комплекті ремінець на зап'ясті на карабіні
Матеріал: еко шкіра, лакована поверхня
Розміри:19,5*11*3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanotti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Фуксія |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







