
Гаманець жіночий Balisa шкіряний бірюзовий
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8067
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний гаманець з натуральної шкіри високої якості, з тисненням під рептилію. Гарний дизайн і незвичайний колір додасть Вашому стилю оригінальності та неповторності. Відмінна ідея для подарунка стильним і яскравим жінкам. Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 20х9 см.
Опис:
- 3 відділення для купюр.
- Одна прихована кишеня.
- 6 комірок для банківських карт.
- Монетниця на блискавці. - Кишеня-перегородка.
- Кишеня із зовнішнього боку.
- Закривається клапаном на кнопці.
- Гаманець упакований у фірмову коробочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








