Креативний вінтажний гаманець для lD і кредитних карт, органайзер.
місткість 30 вкладок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 30 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 26-30 |
| Кількість прозорих відділень | 21-30 |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




