
Шкіряна маленька візитниця, картхолдер чорного кольору
199 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна візитниця в чорному кольорі
Колір: чорний.
Дуже стильна, зручна, якісна.
Всередині 10 вкладок, кожна вміщує 2 картки.
Колір: чорний.
Дуже стильна, зручна, якісна.
Всередині 10 вкладок, кожна вміщує 2 картки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





