-16%

Гаманець жіночий шкіряний євро купюрник великий червоний
1 900 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3046-1
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий 3046-1 Rad(купюрник, євро)
Виготовлений: з натуральної шкіри високої якості
Колір: червоний
Особливості: вміщує багато карт, телефон, документи, приємний на дотик, сучасний вигляд
Розміри: 11 см *20,5 см*4 см
2 основних відділення для купюр
1 таємне відділення на змійці всередині
29 відділень для карток
1 велике відділення на змійці
1 відділення для монет на змійці всередині
1 відділення зовнішнє на змійці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









