Топ

Жіночий шкіряний невеликий гаманець бордового кольору
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3033
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний якісний гаманець з натуральної шкіри. Компактна і мініатюрна модель легко вміститься в будь-яку сумочку. Завдяки натуральній шкірі, аксесуар буде носитися тривалий час.
-Виглядає дуже ніжно і чарівно!
-Гаманець подвійного складання.
-фіксується клапаном на магніті.
одне відділення для купюр
-7 відділень для карт
-4 внутрішні кишені
-два відділення під дрібниці на змійках.
-Модель доповнена якісною фурнітурою.
Розмір 13*10*3 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







